BG EN

Денков свиква извънредна среща по пътната безопасност 

Политика

Денков свиква извънредна среща по пътната безопасност 

8537
на 04.09.2023
Денков свиква извънредна среща по пътната безопасност 
Автор:   ПИК

ПИК с нов канал в Телеграм

Последвайте ни в Google News Showcase

Министър-председателят акад. Николай Денков свиква извънредна среща по проблемите на пътната безопасност в Министерския съвет, съобщиха от пресслужбата на кабинета.  

препоръчано

В нея освен институциите, които имат отношение по темата, са поканени и представители на прокуратурата, Националното сдружение на общините в България, народни представители, Столичната община и родители на загинали в катастрофи. 

На 2 септември 37-годишен мъж прегази 15-годишно момче на пешеходна пътека в центъра на столицата. Мъжът е шофирал с висока скорост, съобщиха от МВР. Водачът беше задържан и установен с над два промила алкохол в кръвта. Инцидентът е станал на пешеходна пътека на ул. ”Гурко”, където момчето е пресичало, припомня БТА. Водачът ще бъде привлечен в качеството му на обвиняем за причиняване на смърт след умишлено нарушаване на правилата за движение по пътищата, съобщиха по-късно от прокуратурата. 

свързани новини
Бомба x
Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии Хороскоп за март: Трансформация и баланс за всички зодии
ПИК TV x
ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА) ГОРЕЩО В ПИК TV! Проф. Мермерски с екшън прогноза: Европа се самоунищожава, Урсула се е развела с действителността. Съветът за мир е алтарнатива на импотентното ООН, в него скоро ще са и Путин, и Си Дзинпин, те са се разбрали с Тръмп за края на войната в Близкия изток (ОБНОВЕНА)
ново
Днес: 66
горещо
hot
най-четени новини в момента
Сега
-
четат ПИК